MENÜ
 • tsm grubu

  Fasıl Grubu


  Nihâvend Organizasyon farkıyla fasıl grubumuz tüm etkinliklerde dilediğiniz gibi yer alabilmektedir.

 • tsm fasıl ekibi

  Tasavvuf Fasıl Grubu


  Enstrümantal bir müzik ziyafeti için Tasavvuf Fasıl Grubumuz ile tüm organizasyonlarınızdayız.

 • tsm fasıl grubu

  Türk Sanat Müziği Fasıl Ekibi


  Düğün, nişan, sünnet etkinliklerinizde Türk Sanat Müziği ekibimiz rengarenk bir program sunmaktadır.

“NİHÂVEND TSM ve FASIL GRUBU”

Tasavvuf Mûsikîsi ve Sanat Müziği Fasıl Grubu
tsm fasıl ekibi

İlahi ve ezgi gruplarımız olduğu gibi düğün tasavvuf fasıl gruplarımız, türk sanat müziği sahnesi yapan sanatçılarımız, yemek müzikleri, enstrümantal müzik ziyafetiyle de organizasyonlarınıza farklı renk katan gruplarımız da bulunmaktadır.

Genel adıyla bu gruplarımızı Türk Sanat Müziği Ekibi, Düğün Fasıl Ekibi, Düğün TSM grubu, Türk Sanat Müziği sanatçıları gibi isimlerle adlandırmaktayız. Bu konuda bizleri arayarak, mesaj yoluyla, e-posta yoluyla daha detaylı bilgiler edinebilir, aklınızdaki soruları dilediğinizce sorabilirsiniz.

Bizlere / 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

tasavvuf fasıl grubu

Peki bu tasavvuf fasıl grubu dediğimiz ekiplerimizde neler var?

Bu gruplarımızda verdiğimiz hizmetleri daha anlaşılabilir dille şu şekilde ifade edebiliriz;

Tercihinize göre bazı organizasyonlarda misafirleriniz alana teşrif ederken hafif çalan canlı bir enstrümantal müzik, hemen hemen herkesin kulağının aşina olduğu, bizlerin tabiriyle dillere dolanmış ezgiler, melodiler eşliğinde karşılanması gibi, veya hafif tonlarla bir sanatçımızın okuduğu dinlendirici eserler olabilmektedir. Burada siz neyi nasıl tercih etmek isterseniz bizim de tecrübelerimizle bir format oluşturabilmekteyiz. Bu yüzden nasıl bir organizasyon olması gerektiği hususunu bizlerle iletişime geçerek daha detaylı konuşabileceğimizi düşünüyoruz.

Bizlere / 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

tsm fasıl ekibi

Şüphesiz hemen herkesin merak ettiği bu grupların sanatçılarıdır. Çünkü bu en önemli gününüzde sahnede ipi göğüsleyecek sanatçının sesini, duruşunu, okuduğu eserleri, insanlarla olan iletişimlerini merak etmektesiniz.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; Çalıştığımız bütün sanatçılar yani solistler piyasa içerisinde belli bir yeri olan, tecrübesi ile kapasitesi yüksek olan kişilerden oluşuyor. En az sizin kadar biz de o günü riske atmak istemiyoruz. Çünkü biz bu işi bir defaya mahsus değil, uzun yıllar devam etmek amacıyla ve yaptığımız işleri örnek olarak sunabilmek adına gerçekleştiriyoruz. Bütün çalıştığımız sanatçılar aynı lezzette ve aynı kalitede, akıllarda güzel hatıralar bırakacak programlar gerçekleştiriyor.

Bizim her daim prensibimiz olan "Her şey para değildir!" anlayışımız daha güzel kazançları beraberinde getiriyor.

Bizlere / 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

tsm fasıl ekibi

Aslında biz tüm Türkiye' de ve Avrupa' da hizmet veren sayılı kuruluşlardan biriyiz. Fakat yerel ekiplerle çalışmayı tercih etmediğimizden dolayı bütün profesyonel ekiplerimiz İstanbul ve Kocaeli' de. Bu sebeple diğer illerimiz için zaman zaman sabit maliyetlerle çalışmalar yapmaktayız. Bulunduğunuz şehire talep ettiğiniz organizasyonun içeriğinin hangi fiyatlarla geleceği bilgisini almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen bilgi almak için 02166062586 numaralı telefonumuzu arayabilir veya 08503047622 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlere mesaj yazabilirsiniz.

düğün fasıl grubu,  düğün sanat müziği ekibi,  düğün sanat müziği grubu,  yemekli düğün fasıl ekibi,  yemekli düğün fasıl grubu,  türk sanat müziği ekibi,  türk sanat müziği grubu,  yemek türk sanat müziği, türk sanat müziği eşliğinde yemek, türk sanat müziği düğün,  türk sanat müziği nişan,  türk sanat müziği sünnet,  tsm grubu,  tsm fasıl grubu,  tsm fasıl ekibi,  tsm yemekli müzik,  tsm düğün grubu,  tsm düğün ekibi,  sanat müziği düğün ekibi,  sanat müziği düğün gurubu,  düğünde sanat müziği,  düğünde sanat musikisi,  düğünde fasıl grubu,  düğünde fasıl ekibi,  fasıl grubu kiralama,  fasıl ekibi kiralama,  ud, ney, keman, klarnet grubu,  ud, ney, keman, klarnet ekibi,  düğün fasıl ekibi kiralama,  düğün fasıl grubu kiralama,   fasıl orkestrası,   fasıl orkestra kiralama,  fasıl orkestra ekibi,  fasıl orkestra grubu,  fasıl müzisyen grubu,  fasıl müzisyen ekibi,  fasıl müzik grubu,  fasıl müzik ekibi,  tsm orkestrası,  tsm orkestrası kiralama,  tsm orkestra,  tsm orkestra kiralama,  tsm orkestra ekibi,  tsm orkestra grubu,  tsm müzisyen grubu,  tsm müzisyen ekibi,  tsm müzisyenleri kiralama,  düğün tsm müzisyenleri,  düğün tsm müzik grubu,  düğün tsm orkestrası,  düğün tsm orkestrası kiralama,  istanbul fasıl grubu,  istanbul fasıl ekibi,  istanbul tsm grubu,  istanbul fasıl ekibi,