MENÜ
semazenli ilahi grubu

Semâzen Ekibi Hizmetleri / Semazenli Düğün Organizasyonları Hz. Mevlâna' nın ilhamı ile ortaya çıkan ve gelişen Semâ, İnsan-ı Kemâl' e doğru manevi bir yolculuğu, kainatın oluşumunu, insanlığın dirilişini, doğumu, ölümü bir bakıma gelişi gidişi temsil eder. Allah' a olan AŞK ile O' na yönelişi anlatır. Özetleyecek olursak 7 Bölümden oluşan Semâ, her bölümünde ayrı ayrı manâlar taşımaktadır. Eğer ilmi yönden bakılırsa "Var olmanın temel şartı dönmektir" çünkü kainattaki tüm varlıkların aslında dönmektedir. İnsan vücudundaki kan bile vücut içerisinde dönmektedir. Bir tek bunu bile ele aldığımızda aslında Semâ' nın bir tek anlamı olmadığını büyük bir manâ taşıdığını düşünebiliriz. Günümüzde İslami çerçevelerde gerçekleşen hemen her organizasyonda Semâ gösterileri tercih edilmekte ve Hz. Mevlâna' dan bize kalan bu miras "Aşk" ile yapılmaktadır. Organizasyon ekibi olarak bizler bu maneviyatın bilincinde hareket ederek sadece görsel amaçlı bir gösteri değil, aynı zamanda manevi huzuru yansıtabilmek adına bu ruhu taşıyan inançlı, profesyonel ve usulüne uygun eğitimler almış aşıklarla çalışmaktayız.

• Semâzen ekibimiz programlara en az 2 kişi olarak gelmektedirler, kıyafetlerimiz orjinal özelliğinin hassasiyetini kaybetmeden özel dikim ve yeşil, beyaz, kırmızı, mavi renk kıyafetlerden oluşmakta olup, uygunluk durumunda göre organizasyonunuzdaki semazenlerin kıyafet renklerini kendiniz belirleyebilmektesiniz.

Bizlere / 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

semazenli sünnet düğünü

Her Organizasyonda tercih edildiği gibi islami sünnet düğünlerinin de en çok tercih edilenleri arasında kalıyor semâzenli sünnet düğünü. Semâzenlerimiz programlara iki şekilde gönderilmektedir. Bu tercih tamamen sizin taleplerinize göre değişebilmektedir.
Bunlardan birincisi mp3 formatında bilgisayar üzerinden çalan eserlerle yapılan semâ gösterisidir. İkincisi ise canlı sahne ekibimizin okuduğu eserlerle yapılan semâ gösterisidir.

Daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere / 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

semazenli nişan organizasyonu

Bizler Nihâvend Organizasyon olarak Nişan merasimlerini normal düğün merasimlerinden ayrı tutmamaktayız. Bu sebeple nişan organizasyonunuz olsa dahi biz bu organizasyonu düğün içeriği ile aynı kalitede ve aynı dolulukla gerçekleştiriyoruz. Semâzenli bir nişan organizasyonu yine katılımcı misafirlerinizin büyüleneceği atmosferde gerçekleşir. Bu etkileyici gösteriyi nasıl ve ne kadara gerçekleştireceğinizi bizlerle iletişim kurarak detaylıca öğrenebilirsiniz.

Bu ve benzeri detaylar her bölgede mümkün olmadığı gibi verebileceğimiz hizmetleri bizi telefonla arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak bölgenize göre daha ayrıntılı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bizlere / 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

semazenli ilahi grupları

Aslında biz tüm Türkiye' de ve Avrupa' da hizmet veren sayılı kuruluşlardan biriyiz. Fakat yerel ekiplerle çalışmayı tercih etmediğimizden dolayı bütün profesyonel ekiplerimiz İstanbul ve Kocaeli' de. Bu sebeple diğer illerimiz için zaman zaman sabit maliyetlerle çalışmalar yapmaktayız. Bulunduğunuz şehire talep ettiğiniz organizasyonun içeriğinin hangi fiyatlarla geleceği bilgisini almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen bilgi almak için 02166062586 numaralı telefonumuzu arayabilir veya 08503047622 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlere mesaj yazabilirsiniz.

istanbul adalar semazenli düğün  istanbul adalar semazen ilahi ekibi  istanbul adalar semazenli düğün ilahi ekibi  istanbul adalar düğün mevlana ekibi  istanbul adalar semazenli ilahi grubu  istanbul adalar semazen grubu  istanbul adalar semazen mehter grubu  istanbul adalar semazen mehter ekibi  istanbul adalar semazen fiyatları  istanbul adalar semazen düğün salonu  istanbul adalar semazen mehter grubu  istanbul adalar renkli semazenler  istanbul adalar bayan semazen ekibi  istanbul adalar çocuk semazen  istanbul adalar sema gösterisi  istanbul adalar semazen gösterisi  istanbul adalar düğünde semazen  istanbul adalar nişanda semazen  istanbul adalar ilahilerle semazen  istanbul adalar semazen ilahi grubu  istanbul adalar semazenli cemiyet  istanbul adalar semazenli sünnet  istanbul adalar sünnet semazeni  istanbul adalar sünnette semazen  istanbul adalar semazen organizasyon  istanbul adalar semazen ücreti  istanbul adalar semazen programı  istanbul adalar semazen program fiyatı  istanbul adalar semazen program fiyatları  istanbul adalar semazen kiralama  istanbul adalar semazen kiralama fiyatları  istanbul adalar semazen grupları  istanbul adalar mevlevi semazen grubu  istanbul adalar mevlana gösterisi  istanbul adalar kuran ve semazen  istanbul adalar sohbetli semazen gösterisi  istanbul adalar semazenli düğün yapmak  istanbul adalar semazenli cemiyet yapmak  istanbul adalar semazenli ilahi ekibi tavsiye  istanbul adalar kiralık semazen  istanbul adalar ilahili semazenli  istanbul adalar ezgi ilahi semazen  istanbul adalar düğünde semazen fiyatları  istanbul adalar konya semazen fiyatları  istanbul adalar semazenli muhafazakar düğün  istanbul adalar mevlana ve semazen  istanbul adalar ney ve semazen fiyatları  istanbul adalar neyzenli semazenli düğün  istanbul adalar okumalı semazenli düğün  istanbul adalar semazen düğün  istanbul adalar semazen hareketi  istanbul adalar semazen ilahisi  istanbul adalar semazenli sünnet düğün organizasyonu  istanbul adalar şeb-i aruz semazen ekibi gösterileri  istanbul adalar mekkenin fethi semazen ekibi gösterileri  istanbul adalar ramazan semazen ekibi gösterileri  istanbul adalar kutlu doğum semazen ekibi gösterileri  istanbul adalar dini nişan semazen ekibi gösterileri  istanbul adalar dini sünnet semazen ekibi gösterileri  istanbul adalar semazen fiyatı  istanbul adalar semazen parası  istanbul adalar düğünde semazen ne kadar