MENÜ
 • islami düğün

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Nihâvend Organizasyon farkıyla sanatçı Sedat Uçan' ın Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri konserinden unutulmaz kareler.

 • dini sünnet

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Sanatçı Sedat Uçan ve beraberindeki ekibi Peker Kardeşler Silopi halkına ilk kez yaşadıkları muhteşem bir konser gerçekleştirdi.

 • semazenli düğün

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Sanatçının en sevilen eserlerine yer verdiği bu güzel konsere katılan yüzlerce dinleyici Sedat Uçan eserlerine eşlik ettiler.

“SEDAT UÇAN ŞIRNAK SİLOPİ”

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KONSERİ
Sedat Uçan Şırnak Silopi

Nihâvend Organizasyon Olarak Şırnak Silopi' de İlk Kez Gerçekleşen Ramazan Etkinliklerine Öncü Olmanın Gururunu Yaşadık!

Terörün ve dış güçlerin adeta nefes aldırmadığı Güneydoğu bölgesinin güzide şehirlerinden Şırnak' a bağlı Silopi ilçesinde huzurun hakim olmasından sonra ilk kez gerçekleştirilen Ramazan Etkinliklerinin ikinci günü de Nihâvend Organizasyon farkıyla gerçekleşti. Etkinliklerin ikinci konseri kıymetli sanatçımız SEDAT UÇAN' ın birbirinden güzel eserlere yer vermesiyle başladı.

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Sedat Uçan Şırnak Silopi

Silopi ilçesinin ilçe stadyumunda açık havada gerçekleşen program öncesi alanı dolduran yüzlerce kişi heyecanla sanatçımızın sahne almasını beklediler.

Tribünleri de hınca hınç dolduran Silopi' liler sahnenin kurulduğu alanın etrafını da boşluk kalmayacak şekilde doldurarak 7' den 77' ye sanatçımızı yalnız bırakmadılar.

Sedat Uçan Şırnak Silopi

RAHMET YAĞMURUYLA, ZİKREDİLEN ESERLER ATMOSFERİ ÇOK DAHA GÜZEL BİR YERE TAŞIDI!

Sedat UÇAN' ın en sevilen ilahi ve ezgileri yine seyircilerin büyük çoğunluğunun eşlik etmeleriyle daha çok anlam kazandı. Konser esnasında yağan yağmura aldırış dahi göstermeyen Silopi halkı, sanatçımızın ıslanmamaları adına konseri erken kesme teklifine karşı çıkarak, sloganlarla devam etmesini istediler.

Konser sonrası kıymetli sanatçımız ile birlikte ekibi, Silopi Kaymakamlığını ziyarette bulunarak, hatıra fotoğrafları çekilerek bu güzellikleri ölümsüzleştirdiler.

Nihâvend Organizasyon olarak böyle bir gururu yaşamanın sevinci içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyor ve yeniden Silopi halkıyla kucaklaşmayı temenni ediyoruz.

Sedat Uçan Şırnak Silopi

Ramazan Etkinlikleri Kapsamında gerçekleşen Şırnak Silopi' nin yaşadığı bu güzel Ramazan gecelerine bir çok yerel ve ulusal kanal ilgi gösterdi.

Bu kurumların en başında İHA, HABERTÜRK, CUDİ' NİN SESİ, MİLLİYET haber başlıklarında yer verdiler. Gösterilen ilgiye Nihâvend Organizasyon olarak bizler de teşekkürlerimizi sunuyor ve bu etkinliklerin öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sedat Uçan Şırnak Silopi Sedat Uçan Şırnak Silopi Sedat Uçan Şırnak Silopi Sedat Uçan Şırnak Silopi
şırnak silopi ramazan organizasyonu  şırnak silopi ramazan etkinlikleri  şırnak silopi ramazan şenlikleri  şırnak silopi ramazan konseri  şırnak silopi ramazan programları  şırnak silopi ramazan gösterileri  şırnak silopi ramazan konserleri  şırnak silopi belediyesi  şırnak silopi kaymakamlığı  şırnak silopi sedat uçan  şırnak silopi sedat uçan konseri  şırnak silopi sedat uçan ücretleri  şırnak silopi sedat uçan iletişim  şırnak silopi sedat uçan ve ekibi  şırnak silopi sedat uçan ilahileri  şırnak silopi sedat uçan menajeri  şırnak silopi sedat uçan sanatçı  şırnak silopi ilk kez ramazan