MENÜ
 • islami düğün

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Nihâvend Organizasyon farkıyla sanatçı Muzaffer Gürler' in Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri konserinden unutulmaz kareler.

 • dini sünnet

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Sanatçı Muzaffer Gürler ve beraberindeki ekibi Silopi halkına ilk kez yaşadıkları muhteşem bir konser gerçekleştirdi.

 • semazenli düğün

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Sanatçının en sevilen eserlerine yer verdiği bu güzel konsere katılan yüzlerce dinleyici Muzaffer Gürler eserlerine eşlik ettiler.

“MUZAFFER GÜRLER”

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KONSERİ
Muzaffer Gürler Şırnak Silopi

Nihâvend Organizasyon Olarak Şırnak Silopi' de İlk Kez Gerçekleşen Ramazan Etkinliklerine Öncü Olmanın Gururunu Yaşadık!

Terörün ve dış güçlerin adeta nefes aldırmadığı Güneydoğu bölgesinin güzide şehirlerinden Şırnak' a bağlı Silopi ilçesinde huzurun hakim olmasından sonra ilk kez gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri, Nihâvend Organizasyon farkıyla gerçekleşti. Etkinliklerin ilk konseri değerli sanatçımız Muzaffer GÜRLER' in birbirinden güzel eserlere yer vermesiyle başladı.

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Muzaffer Gürler Şırnak Silopi

Silopi ilçesinin ilçe stadyumunda açık havada gerçekleşen programa sözlerin en güzeli, Kur' an-ı Kerim Tilavetiyle başlandı.

İlçe stadyumunu doldurup taşıran halk, konsere büyük bir ilgi gösterdi.

İlk etapta seyircilerin tribünlerden izlediği program, ilerleyen dakikalarda sanatçının seyircileri sahnenin önüne davet etmesiyle adeta büyüyen bir kalabalığa dönüştü. Sanatçıyı yakından görmek isteyen tüm vatandaşlar sahnenin önünü hınca hınç doldurdular.

Muzaffer Gürler Şırnak Silopi

Sanatçımızın okuduğu birbirinden güzel ilahiler ve ezgiler Silopi halkının da eşlik etmesiyle bambaşka bir güzelliğe dönüştü.

Zaman zaman sanatçının ilgi gösterdiği çocuklar da bu güzel günde ilk kez gerçekleşen bu etkinliğin tadını çıkararak sanatçı ile fotoğraflar çekildiler.

Program sonrası da misafirperverliğini esirgemeyen organizasyon yetkililer sanatçımızın yanındaydılar.

Nihâvend Organizasyon olarak böyle bir gururu yaşamanın sevinci içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyor ve yeniden Silopi halkıyla kucaklaşmayı temenni ediyoruz.

Muzaffer Gürler Şırnak Silopi

Ramazan Etkinlikleri Kapsamında gerçekleşen Şırnak Silopi' nin yaşadığı bu güzel Ramazan gecelerine bir çok yerel ve ulusal kanal ilgi gösterdi.

Bu kurumların en başında CNN TÜRK, HABERTÜRK, İHA, MİLLİYET haber başlıklarında yer verdiler.

Gösterilen ilgiye Nihâvend Organizasyon olarak bizler de teşekkürlerimizi sunuyor ve bu etkinliklerin öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Muzaffer Gürler Şırnak Silopi Muzaffer Gürler Şırnak Silopi Muzaffer Gürler Şırnak Silopi Muzaffer Gürler Şırnak Silopi
şırnak silopi ramazan organizasyonu  şırnak silopi ramazan etkinlikleri  şırnak silopi ramazan şenlikleri  şırnak silopi ramazan konseri  şırnak silopi ramazan programları  şırnak silopi ramazan gösterileri  şırnak silopi ramazan konserleri  şırnak silopi belediyesi  şırnak silopi kaymakamlığı  şırnak silopi muzaffer gürler  şırnak silopi muzaffer gürler konseri  şırnak silopi muzaffer gürler ücretleri  şırnak silopi muzaffer gürler iletişim  şırnak silopi muzaffer gürler ve ekibi  şırnak silopi muzaffer gürler ilahileri  şırnak silopi muzaffer gürler menajeri  şırnak silopi muzaffer gürler sanatçı  şırnak silopi ilk kez ramazan