MENÜ
 • islami düğün

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Nihâvend Organizasyon farkıyla sanatçı Murat Belet' in Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri konserinden unutulmaz kareler.

 • dini sünnet

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Sanatçı Murat Belet ve beraberindeki ekibi Silopi halkına ilk kez yaşadıkları muhteşem bir konser gerçekleştirdi.

 • semazenli düğün

  Şırnak Silopi Ramazan Etkinlikleri


  Sanatçının en sevilen eserlerine yer verdiği bu güzel konsere katılan yüzlerce dinleyici Murat Belet eserlerine eşlik ettiler.

“MURAT BELET”

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KONSERİ
Murat Belet Şırnak Silopi

Nihâvend Organizasyon Olarak Şırnak Silopi' de İlk Kez Gerçekleşen Ramazan Etkinliklerine Öncü Olmanın Gururunu Yaşadık!

Terörün ve dış güçlerin adeta nefes aldırmadığı Güneydoğu bölgesinin güzide şehirlerinden Şırnak' a bağlı Silopi ilçesinde huzurun hakim olmasından sonra ilk kez gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri, Nihâvend Organizasyon farkıyla gerçekleşti. Etkinliklerin son konseri değerli sanatçımız Murat BELET' in birbirinden güzel eserlere yer vermesiyle başladı.

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Murat Belet Şırnak Silopi

Silopi ilçesinin ilçe stadyumunda açık havada gerçekleşen programa yine sözlerin en güzeli, Kur' an-ı Kerim Tilavetiyle başlandı.

İlçe stadyumunu doldurup taşıran halk, bu son günde de konsere büyük bir ilgi gösterdi.

Büyük bir keyifle Murat Belet' in eserlerini dinleyip, zaman zaman okuduğu eserlere eşlik eden kalabalık, tadı damaklarda kalan son Ramazan programını da kalabalık bir şekilde izlediler.

Murat Belet Şırnak Silopi

Sanatçımızın okuduğu birbirinden güzel ilahiler ve ezgiler Silopi halkının da eşlik etmesiyle bambaşka bir güzelliğe dönüştü.

Zaman zaman sanatçının ilgi gösterdiği çocuklar da bu güzel günde ilk kez gerçekleşen bu etkinliğin tadını çıkararak sanatçı ile fotoğraflar çekildiler.

Program sonrası da misafirperverliğini esirgemeyen organizasyon yetkilileri sanatçımızın yanındaydılar.

Nihâvend Organizasyon olarak böyle bir gururu yaşamanın sevinci içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyor ve yeniden Silopi halkıyla kucaklaşmayı temenni ediyoruz.

Murat Belet Şırnak Silopi

Ramazan Etkinlikleri Kapsamında gerçekleşen Şırnak Silopi' nin yaşadığı bu güzel Ramazan gecelerine bir çok yerel ve ulusal kanal ilgi gösterdi.

Bu kurumların en başında CNN TÜRK, HABERTÜRK, İHA, MİLLİYET haber başlıklarında yer verdiler.

Gösterilen ilgiye Nihâvend Organizasyon olarak bizler de teşekkürlerimizi sunuyor ve bu etkinliklerin öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Murat Belet Şırnak Silopi Murat Belet Şırnak Silopi Murat Belet Şırnak Silopi Murat Belet Şırnak Silopi
şırnak silopi ramazan organizasyonu  şırnak silopi ramazan etkinlikleri  şırnak silopi ramazan şenlikleri  şırnak silopi ramazan konseri  şırnak silopi ramazan programları  şırnak silopi ramazan gösterileri  şırnak silopi ramazan konserleri  şırnak silopi belediyesi  şırnak silopi kaymakamlığı  şırnak silopi Murat Belet  şırnak silopi Murat Belet konseri  şırnak silopi Murat Belet ücretleri  şırnak silopi Murat Belet iletişim  şırnak silopi Murat Belet ve ekibi  şırnak silopi Murat Belet ilahileri  şırnak silopi Murat Belet menajeri  şırnak silopi Murat Belet sanatçı  şırnak silopi ilk kez ramazan