MENÜ
 • islami düğün

  İslami Düğün Organizasyonları


  Gönlünüzdeki gibi, değerlerimiz hassasiyeti içerisinde fakat düğün atmosferinde, profesyonel ekiplerimizle Türkiye' nin her yerindeyiz.

 • dini sünnet

  Dini Sünnet Düğünü


  Delikanlılarımıza yaşadıkları tüm sıkıntıları unutturan ve iyi ki böyle bir düğünüm olmuş dedirtecek kalite ve güzellikte islami sünnet düğünü organizasyonlarındaki adresiniz oluyoruz.

 • semazenli düğün

  Semâzenli Düğün


  Hz. Mevlâna' nın mirasını taşıyabilen ve semâyı bizlere en iyi sunan profesyonel eğitimci semâzenlerimizle organizasyonlarınıza maneviyat katmaya devam ediyoruz.

“TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLAHİ VE EZGİ GRUBU”

TEKİRDAĞ İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU
tekirdağ çerkezköy İlahi ve Ezgi Grubu

Nihâvend Organizasyon, Türkiye' nin her bölgesinde olduğu gibi bu sefer Tekirdağ ilimizin Çerkezköy ilçesinde Golden Palas Otel' de Mihriban ve Mehmet Akif' in hayatlarını birleştirdiği, yeni başlangıçların ilk ve en değerli olduğu günde düğün merasimlerini gerçekleştirdi.

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

tekirdağ çerkezköy İlahi ve Ezgi Grubu

Yaptığımız hemen hemen tüm organizasyonlarda olduğu gibi bu organizasyonda da çiftimizin bu özel gününü iki sanatçımız ile gerçekleştirdik. Kurucumuz ve sanatçımız Selman ile, İslami müzik camiasının en değerli isimlerinden Tarık AKI birbirinden sevilen ilahileri, ezgileri ve marşları seslendirdiler.

Tabi ki öncelikle birlikte seyahat ederek düğün öncesi muhabbet ve motivasyon dolu bir gün geçirdikten sonra...

TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GOLDEN PALAS OTEL İLK KEZ BÖYLE BİR ORGANİZASYONA ŞAHİTLİK ETTİ!

Daha evvel de bazı islami düğün organizasyonlarına şahit olan Golden Palas Otel, ilk defa bu kadar dolu bir programa ev sahipliği yaptı. Program öncesinde küçük çaplı bir hazırlık ve prova gerçekleştiren ekibimiz, sonrasında çalan fon müziği eşliğinde misafirlerini beklemeye koyuldu.

tekirdağ çerkezköy İlahi ve Ezgi Grubu

Sahnede iki sanatçı olunca hangi eserler okunacağı konusunda zorlanıyoruz çoğu zaman... Çünkü bir düğün süresi okuyacağımız o lezzetli eserler için yeterli kalmıyordu genelde.

Selman ve Tarık AKI için de aynı böyle olmuştu ama ikilinin işi salondan gelen isteklerle daha da kolaylaştı.

Ve yine "Bir gün yaşanacak, her gün konuşulacak" bir islami organizasyona imzamızı atıp, çiftimizi evlerine uğurladık...

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

tekirdağ çerkezköy ilahi grubu   tekirdağ çerkezköy dini organizasyon  tekirdağ çerkezköy islami organizasyon  tekirdağ çerkezköy ilahi ekibi  tekirdağ çerkezköy ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy ezgi ekibi  tekirdağ çerkezköy semazen  tekirdağ çerkezköy semazen grubu  tekirdağ çerkezköy semazen ekibi  tekirdağ çerkezköy tasavvuf grubu  tekirdağ çerkezköy tasavvuf ekibi  tekirdağ çerkezköy tasavvuf ilahi grubu  tekirdağ çerkezköy tasavvuf ilahi ekibi  tekirdağ çerkezköy tasavvuf sanatçısı  tekirdağ çerkezköy ilahi ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy türk musiki grubu  tekirdağ çerkezköy semazenli düğün  tekirdağ çerkezköy semazenli nişan  tekirdağ çerkezköy semazenli sünnet  tekirdağ çerkezköy dini düğün  tekirdağ çerkezköy dini nişan  tekirdağ çerkezköy dini sünnet  tekirdağ çerkezköy islami düğün  tekirdağ çerkezköy islami nişan  tekirdağ çerkezköy islami sünnet  tekirdağ çerkezköy semazenli ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy semazenli ilahi grubu  tekirdağ çerkezköy ilahi konseri  tekirdağ çerkezköy ezgi konseri  tekirdağ çerkezköy ezgi sanatçısı  tekirdağ çerkezköy ilahi sanatçısı  tekirdağ çerkezköy düğün  tekirdağ çerkezköy dini organizasyon  tekirdağ çerkezköy islami düğün  tekirdağ çerkezköy semazenli düğün  tekirdağ çerkezköy semazenli ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy ilahi ve ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy ilah grubu  tekirdağ çerkezköy dini düğün organizasyon  tekirdağ çerkezköy sohbetli düğün organizasyon  tekirdağ çerkezköy kuranlı düğün organizasyon  tekirdağ çerkezköy mevlütlü düğün organizasyon  tekirdağ çerkezköy ilahili düğün  tekirdağ çerkezköy düğün ilahi grubu  tekirdağ çerkezköy düğün ezgi grubu  tekirdağ çerkezköy islami ilahi grubu