MENÜ
 • Sedat Uçan Karaman Konseri

  Sedat Uçan Konseri!


  Kıymetli sanatçımız Sedat Uçan Karaman' da Nihâvend Organizasyon ayrıcalığı ile Muhabbet Gecesi Konseri gerçekleştirdi!

 • Sedat Uçan Karaman Konseri

  Karaman' da Sedat Uçan Rüzgarı


  Kalabalık bir katılımın olduğu bu Muhabbet Gecesi Konserinde Sedat Uçan Rüzgarı esti!

 • Sedat Uçan Karaman Konseri

  Karaman' da Coşkulu Muhabbet Gecesi


  Herkesin büyük bir ilgi ve beğeniyle seyrettiği bu güzel programın finalinde hep bir ağızdan Türkiyem eseri seslendirildi.

“KARAMAN' DA DOSTLUK ve MUHABBET GECESİ”

SANATÇI SEDAT UÇAN KARAMAN KONSERİ
Sedat Uçan Karaman Konser

İLarende haber sitesinin düzenlediği "Dostluk ve Muhabbet Gecesi" programının konuğu İslami Müziğin tartışmasız en iyi isimlerinden biri olan Sedat UÇAN oldu. Samanyolu salonunda gerçekleşen bu güzel organizasyona yoğun ilgi gösteren Karaman halkı, Sanatçı Sedat UÇAN' ın canlı olarak seslendirdiği en sevilen eserlerini dinleyerek zaman zaman eşlik ettiler.

Sunuculuğunu da Nihâvend Organizasyon kurucumuz olan Sanatçı Selmanca' ın gerçekleştirdiği programda, İmam-ı Azam Camii İmam Hatibi Mehmet ŞİMŞEK' in Kur'an-ı Kerim tilaveti ardından açılışı yine Sanatçımız Selman, söz ve bestesi kendisine ait, Peker Kardeşler aranjesi ile yapılmış "İşimiz Bitmedi Daha!" çalışması ile yaptı.

Sonrasında, Peker Kardeşler orkestrası ile sahneyi alan Sedat UÇAN, en sevilen eserlerini seslendirmeye başladı.

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Sedat Uçan Karaman Konser

Larende haber sitesinin program sonrasında "Karaman' da Sedat Uçan Rüzgarı" manşetiyle aktardığı bu eşsiz programda, Araboğlu Camii İmam Hatibi İskender KAYHAN;

"Bir ülkeyi yıkmanın en kolay yolu, insanları birbirinden uzaklaştırmaktır. Bizler birlikte daha güçlü bir toplum oluruz. Gün beraberlik günüdür, gün ayrışma günü değildir."

Diyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Sedat Uçan Karaman Konser

Konser programının sonlarına doğru Karaman' ın genç yetenekleri ile birlikte eserler okuyan Sanatçı Sedat UÇAN, programın finalinde organizasyonda katkısı olanları sahneye davet ederek, tüm misafirlerle birlikte manevi ve milli duygularımızı zirveye taşıyan "TÜRKİYEM" eserini okuyarak Karaman halkına günün anlam ve önemini taşıyan "Dostluk ve Muhabbet" dolu anlar yaşattı.

Sizler de böyle birlik ve beraberlik çerçevesinde organizasyonlar gerçekleştirmek istediğinizde, "Bir gün yaşanacak, her gün konuşulacak" organizasyonlar için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, fikir ve destek alabilirsiniz.

Nihâvend Organizasyon olarak tekrarı olmayan günlerinizin tek kahramanı olmaya devam ediyoruz. Bizlere dilediğiniz zaman iletişim sayfamızdaki iletişim bilgileriyle ulaşabilirsiniz.

sedat uçan  sedat uçan telefon  sedat uçan iletişim  sedat uçan menajerlik  sedat uçan program  sedat uçan konuk  sedat uçan ilahileri  sedat uçan eserleri  sedat uçan ezgileri  sedat uçan organizasyon  sedat uçan fiyatı  sedat uçan telefon numarası  sedat uçan cep telefonu  sedat uçan memleketi  sedat uçan programları  sedat uçan fiyatları  sedat uçan program fiyatı  sedat uçan konser programı  sedat uçan istanbul  sedat uçan ankara  sedat uçan izmir  sedat uçan adana  sedat uçan adıyaman  sedat uçan cemaat  sedat uçan semerkand  sedat uçan adres  sedat uçan sitesi  sedat uçan web  sedat uçan resmi web sitesi  sedat uçan yardımcısı  sedat uçan tarihleri  sedat uçan program ajandası  sedat uçan program takvimi  sedat uçan nerede  sedat uçan ne iş yapar  sedat uçan kimdir  sedat uçan haberleri  sedat uçan şirketi  sedat uçan nasıl ulaşılır  sedat uçan ulaşım  sedat uçan ulaşmak  sedat uçan aramak  sedat uçan whatsapp  sedat uçan hüseyin öztürk  sedat uçan hüseyin  sedat uçan peker kardeşler  sedat uçan yücel peker  sedat uçan müzik ekibi  sedat uçan müzisyenleri  sedat uçan orkestra fiyatı  sedat uçan orkestrası  sedat uçan yaşadığı yer  sedat uçan yasin peker  sedat uçan yunus peker  sedat uçan stüdyo peker  sedat uçan düğün  sedat uçan düğün organizasyon  sedat uçan semazen ekibi  sedat uçan semazenli düğün  sedat uçan düğün fiyatı  sedat uçan düğün fiyatları  sedat uçan düğün ücreti  sedat uçan düğün ücretleri