MENÜ
 • Başakşehir Şehitler Gecesi

  Şehitleri Anma Programı


  Nihâvend Organizasyon farkıyla Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Gönüllerde yaşar şehitlerimiz" programında Afrin'de görev yapan askerler ve tüm şehitler için dualar edildi.

 • Başakşehir Şehitler Gecesit

  Gönüllerde Yaşar Şehitlerimiz


  Emin Saraç Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu, Televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

 • Başakşehir Şehitler Gecesi

  "Şehit, Allah' ın 99 İsminden Biridir."


  İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu şehitlik makamını anlattı "Şehit Allah'ın 99 isminden biridir" diyen İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu, şehitliğin yüce bir makam olduğunu ifade etti.

“İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ”

GÖNÜLLERDE YAŞAR ŞEHİTLERİMİZ!
Başakşehir Belediyesi İshak Danış

Başakşehir Belediyesi' nin Emin Saraç Kültür Merkezi' nde düzenlediği "Gönüllerde Yaşar Şehitlerimiz" isimli programda Nihâvend Organizasyon imzası vardı.

Bir çok değerli sanatçının katıldığı, şehit yakınları ile halkımızın davet edildiği bu güzel programda şehitler anıldı, Kur'an- ı Kerim okundu, dualar edildi, şiirler söylendi, ilahiler ve ezgiler yüreklere dokundu.

Başakşehir Belediye Başkanı Sn. Yasin KARTOĞLU' nun katılım sağladığı bu özel programda Hafız İshak DANIŞ hocamızın Kur'an-ı Kerim tilâveti sonrasında Belediye Başkanımız selamlama konuşması yaptı.

Sizler de bu ve buna benzer konser, düğün, nişan etkinlikleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere 02166062586 numaralı telefonumuzdan ya da diğer iletişim tercihleri için BİZE ULAŞIN sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Başakşehir Belediyesi Ömer Döngeloğlu

Değerli hocamız Sn. Ömer DÖNGELOĞLU' nun da gözyaşlarına hakim olamadığı duygulu konuşması ve sohbeti ile salona teşrif eden misafirlerimiz de duygulu anlar yaşadılar.

Vatan uğruna canlarını fedâ eden şehitlerimiz için ruhları bir kez daha anıldı, onlar için bir kez daha dua edildi ve halen görevine devam eden askerlerimize de dualar gönderildi.

"Şehit Allah'ın 99 isminden biridir" diyen İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu, şehitliğin yüce bir makam olduğunu ifade ederek, "Can verir şehit, toprağa can vermek için. Can veriri şehit, bir nesle can vermek için. Bir imanla, bir ruhla can verenler Allah onlara kendi adını hediye etmiş ve Rabbimiz şühedayı hem övdüğü hem bize tanıttığı o muhteşem ayetlerde de ifade edildiği gibi 'ölümsüzdür demiş Allah'ın adını alan ölümlü olur mu hiç" ifadelerini kullandı.

Başakşehir Belediyesi Serdar Tuncer

Şiir ve muhabbetleriyle büyük ilgi toplayan değerli sanatçı Serdar TUNCER bu sefer şehitlerimiz için rahmet şiirlerini seslendirdi.

Misafirlerin büyük alkışlarla desteğini esirgemediği sanatçımız yine hoş sohbetleriyle ara ara sahneye gelerek bu duygulu ve anlamlı gecenin dolu dolu geçmesine vesile oldu.

Daha sonra Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, programda yaptığı konuşmada Afrin'de görev yapan askerler için bolca dua edilmesi gerektiğini belirterek, "Şu günlerde buna çok ihtiyacımız var. Şuanda Afrin'de mazlumların haklarını korumak, Allah'ın rızası için ve en önemlisi de vatanını, milletini korumak için kınalı kuzularını gönderdi. Rabbim bizleri sevgisiz, susuz ve vatansız bırakmasın. Milli şairimizin dediği gibi, 'bizlere tekrar İstiklal Marşı yazdırmasın" dedi.

Başakşehir Belediyesi Ömer Karaoğlu

Elbette Şehit türküleri denince akıllara gelen ilk isim olan Ömer Karaoğlu' suz bir program düşünülemezdi. Başakşehir Belediyesi de bu düşüncelerle çok kıymetli ezgi sanatçısı Ömer Karaoğlu' na da programında yer verdi.

Ve hepimizin çok sevdiği, yıllardır ezgileriyle yüreklerimize yürüyen değerli sanatçı Ömer KARAOĞLU en sevilen ezgilerini şehitlerimiz, askerlerimiz, Başakşehir halkı ve şehit aileleri için seslendirdi.

Gecenin finalini ŞEHİT TÜRKÜSÜ ile yapan sanatçı yine yüreklerde hoş bir sada bırakarak sahneye veda etti. Bu anların videosunu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.

Başakşehir Belediyesi Şehit Aileleri

Şehitlerimiz için derlenen bu güzel program finalinde Başakşehir Belediye Başkanımız Sn. Yasin KARTOĞLU şehit ailelerini sahneye alarak kendilerine çiçek takdiminde bulundu.

Nihâvend Organizasyon olarak bu organizasyonun bir köşesinde tuzumuzun olması bizlerinde büyük bir guru oldu. Böyle özel programı gerçekleştirdiği için başta Başakşehir Belediyesi, Belediye Başkanı ve emeği geçen tüm herkesi yürekten kutluyoruz.

Allah (c.c.) vatanımıza, milletimize, memleketimize, askerlerimize, bu vatan uğrunda bir damla dahi kan dökmüş gazilerimize, yurttaşlarımıza zeval vermesin.

serdar tuncer  serdar tuncer telefon  serdar tuncer iletişim  serdar tuncer menajerlik  serdar tuncer program  serdar tuncer konuk  serdar tuncer şiir  serdar tuncer muhabbet  serdar tuncer şiir ve muhabbet  serdar tuncer organizasyon  serdar tuncer fiyatı  serdar tuncer telefon numarası  serdar tuncer cep telefonu  serdar tuncer memleketi  serdar tuncer programları  serdar tuncer fiyatları  serdar tuncer program fiyatı  serdar tuncer konser programı  serdar tuncer istanbul  serdar tuncer ankara  serdar tuncer izmir  serdar tuncer adana  serdar tuncer adıyaman  serdar tuncer cemaat  serdar tuncer semerkand  serdar tuncer adres  serdar tuncer sitesi  serdar tuncer web  serdar tuncer resmi web sitesi  serdar tuncer yardımcısı  serdar tuncer tarihleri  serdar tuncer program ajandası  serdar tuncer program takvimi  serdar tuncer nerede  serdar tuncer ne iş yapar  serdar tuncer kimdir  serdar tuncer haberleri  serdar tuncer şirketi  serdar tuncer nasıl ulaşılır  serdar tuncer ulaşım  serdar tuncer ulaşmak  serdar tuncer aramak  serdar tuncer whatsapp  serdar tuncer abdullah öztürk  serdar tuncer abdullah  serdar tuncer cihan yıldız  serdar tuncer solisti  serdar tuncer müzik ekibi  serdar tuncer müzisyenleri  serdar tuncer orkestra fiyatı  serdar tuncer orkestrası  serdar tuncer yaşadığı yer  ömer karaoğlu konser  ömer karaoğlu iletişim  ömer karaoğlu ücreti  ömer karaoğlu fiyatı  ömer karaoğlu telefon iletişim  ömer karaoğlu menajerlik  ömer karaoğlu istanbul  ömer karaoğlu şehit türküsü  ömer karaoğlu şehit tahtında  ömer karaoğlu şehitler programı  ömer karaoğlu başakşehir belediyesi  ömer döngeloğlu söyleşi  ömer döngeloğlu söyleşi programı  ömer döngeloğlu şehitler programı  ömer döngeloğlu şehit programı  ömer döngeloğlu ücreti  ömer döngeloğlu fiyatı  ömer döngeloğlu telefon iletişim  ömer döngeloğlu iletişim  ömer döngeloğlu telefon  ömer döngeloğlu menajerlik  ömer döngeloğlu organizasyon fiyatı  ömer döngeloğlu organizasyon ücreti